top of page

Senaste nyheterna

Årsmöte 19 februari 15:00

Missa inte årets årsmöte! Vi ses på söndag i cafeterian. Vi hoppas att du som medlem tar tillfället i akt och kommer på vårt årsmöte. Ordförande för mötet är Hans Rosengren som är ordförande för RF-SISU Västernorrland. Passa på att ta med dig lite frågor och funderingar om vad RF-SISU Västernorrland har för spännande att erbjuda oss som förening!


Här finns mer info om valberedningens förslag, budget 2023, verksamhetsberättelse 2022 och verksamhetsplan 2023 .


Ungdomssektionens årsmöte är klockan 13:00 i cafeterian och därefter hålls föreningens årsmöte klockan 15:00.


Till ungdomssektionen hör alla föreningens medlemmar upp till 26 år. Kom och var med på mötet och ta chansen att påverka vad Ungdomssektionen ska göra under året som kommer!


VÄLKOMNA!
bottom of page